Про компанію

Green Doctor – компанія, яка знає все про зелені насадження. Про те, як їх треба створювати, як їх доглядати, забезпечувати захист і лікування від хвороб і шкідників. Ми намагаємося зробити все, щоб ваш газон, ландшафтний дизайн, сад та будь-які інші рослини не просто виглядали красиво, а були здоровими.

В наших силах та можливостях виконати комплексну діагностику зелених насаджень та умов їх зростання. Знайти причину захворювання та підібрати оптимальний спосіб усунення як самої проблеми, так і її наслідків. Забезпечити комплексний догляд, що включає низку профілактичних заходів, що стане запорукою подальшого активного розвитку рослин.

Знайомтесь: наш керівник Ігор Рубан

Високі результати роботи команди Green Doctor – багато в чому заслуга її керівника Ігоря Рубана. Це людина, яка дійсно знає про рослини все! Він закінчив Київський Національний аграрний університет за спеціальністю «Захист рослин». Свою трудову діяльність після закінчення ВНЗ він розпочав у компанії, яка займалася продажем насіння та добрив. У 2007 році розпочалася його кар’єра у галузі облаштування газонів. Перший проект – облаштування гольф-поля. На нього, як на менеджера проекту, були покладені роботи з планування, підготовки та догляду за трав’яним покриттям.

6 років тому Ігор заснував власну компанію Green Doctor. Основна ідея створення – надання повного комплексу професійних послуг з облаштування та догляду за зеленими насадженнями. На той час на ринку практично не було компаній, які пропонували б настільки широкий комплекс робіт. І реалізація цього задуму вдалася – на сьогодні у Green Doctor багато постійних задоволених клієнтів.

Ігор не зупиняється на досягнутому. Ще до його професійної діяльності можна віднести:

  • активну участь у житті школи садівників: є співзасновником;
  • партнерську роботу в ландшафтному бюро як керівник виробничої частини;
  • проведення власних семінарів щодо захисту рослин.

Особливе задоволення він отримує від роботи з газонами, починаючи від їх посадки і до доведення до ідеального стану. Під його керівництвом компанія активно розвивається, а клієнти гарантовано залишаються задоволеними співпрацею.

Чому догляд за зеленими насадженнями варто довірити компанії Green Doctor?

Звертайтеся за професійною допомогою до фахівців Green Doctor та оцініть особисто переваги співпраці з нами:

  1. Великий практичний досвід та глибокі професійні знання. Не тільки керівник, а й решта співробітників компанії мають вищу профільну освіту.
  2. Цінуємо і бережемо її тільки свій, а й ваш час. Жодних тривалих погоджень, листування, нав’язливих дзвінків та нескінченного потоку уточнень. Все, що нам потрібно для виконання проекту, уточнюється на етапі укладання договору. У заздалегідь узгоджений час замовнику залишиться лише оцінити результат.
  3. Реалізація проектів будь-якого рівня складності. Потрібно виростити газон на піску? Відновити занедбаний садок? Облаштувати ефектний ландшафтний дизайн із екзотичних рослин? Ми знаємо біологію та хімію рослин будь-якого виду, а значить зможемо втілити в реальність найнестандартніші задуми та ідеї.
  4. Застосування на практиці передових методів у лікуванні та догляді за рослинами. Все це дає відмінний результат із мінімальними витратами часу та грошей.
  5. Активний розвиток. Ми не зупиняємось на досягнутому. Постійно беремо участь у семінарах, нових дослідженнях. На сьогодні провели вже понад 40 власних лекцій на тему облаштування, лікування та захисту зелених насаджень. Це дозволяє нам завжди бути в курсі останніх нововведень.

Гарний, здоровий та доглянутий газон, парк, сквер, сад з мінімальними зусиллями – це реальність, якщо за реалізацією задуму звернутися до фахівців компанії Green Doctor.

Провідний спеціаліст компанії

Ігор Рубан

директор

Наши сертификаты

Наша команда


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/greendoc/greendoctor.net.ua/www/wp-content/themes/greendoctor/about-page.php on line 68

Команда Green Doctor – це не просто професіонали своєї справи. Це люди, для яких підтримка краси та здоров’я зелених насолод – справжнє покликання. Нас всього 20, але цього цілком достатньо для того, щоб забезпечити комплексний догляд за вашим газоном, ландшафтним дизайном, живоплотом та скульптурами, садом.

Більшість фахівців працює в компанії з дня її заснування – вже понад 6 років, а це чималий досвід. Усі наші співробітники мають вищу профільну освіту і кожен із них – на своєму місці. А це означає, що немає завдань, з якими не впоралася б наша команда професіоналів. Секрет успішної роботи простий – треба мати глибокі знання, практичні навички і дійсно любити рослини. І все це є у спеціалістів компанії Green Doctor. Нам можна сміливо довірити догляд та лікування зелених насаджень будь-яких видів. Результат перевершить ваші очікування.

Зворотний дзвінок
Форма для заповнення