Комплексне обслуговування ділянок

Компанія Green Doctor пропонує мешканцям Києва та Київської області професійні послуги з комплексного обслуговування ділянок. Ми знаємо про зелені насадження все і хочемо, щоб вони були не просто красивими, а справді здоровими.
Висаджуванням дерев, чагарників, квітів робота над ділянкою не закінчується. Вся рослинність вимагає подальшого догляду, адже тільки так можна буде підтримувати красу створеного ландшафтного дизайну.

У комплект послуг з комплексного обслуговування ділянок входить:
• Догляд за листяними, хвойними, плодовими деревами та чагарниками, газонами, квітниками, штучними водоймами.
• Підготовка зелених насаджень до весняно-літнього та осінньо-зимового сезону, збирання та вивезення опалого листя, гілок.
• Підтримка охайного стану садових доріжок, підпірних стінок, оздоблення від корозії металевих та від шкідників дерев’яних елементів конструкцій.
• Обслуговування системи автополиву, зливової каналізації, дренажу, освітлювальної системи.

До нас можна звертатися за одноразовим, сезонним та цілорічним обслуговуванням. Для кожної ділянки фахівці Green Doctor складуть оптимальну схему догляду, ґрунтуючись на різновидах рослин, їх віці, особливостях ділянки. У міру зростання зелені, в план заходів можуть вносити коригування, доповнення, що забезпечують найбільш ефективне зростання рослин, їхню врожайність, підготовку до зимових холодів.
Комплексний догляд за ділянкою Green Doctor – це не тільки економія ваших грошей, але й часу. Підтримувати гідний стан набагато легше та дешевше, ніж виконувати всі роботи з облаштування території з нуля. Отримати додаткові консультації фахівців та дізнатися про умови співпраці можна по телефону або через форму зворотного зв’язку.

Проблеми з якими можете зіткнутися

photo
  • Растения выросли и им «тесно», необходимо рассадить

  • Проблемные места на газоне: лысины, сорняки, мох

  • Полив местами «заливает» или «недоливает»

  • Необходима стрижка, обрезка

Зворотний дзвінок
Форма для заповнення