Влаштування та обслуговування систем автополиву

Професійне проектування, монтаж автоматичного поливу та обслуговування системи: запорука стабільної та ефективної роботи.

Монтаж систем автополиву – надійний та перевірений спосіб підтримки оптимального зрошення ділянки без додаткових витрат. До обов’язків цього контуру може входити транспортування та підведення води, її накопичення та заощадження, рівномірна подача у потрібній кількості. Такі системи можуть працювати за принципом дощування, краплинного, мікрокрапельного, внутрішньоґрунтового надходження вологи, туманоутворення. Правильно підібравши варіант під кожен вид рослин, ви зможете забезпечити їхнє оптимальне зволоження без шкоди для коренів, стебел, листя, квітів.

Компанія Green Doctor пропонує послуги з облаштування автополиву газону під ключ будь-якого рівня складності.

Ми знаємо, як спроектувати та встановити систему, яка в роботі відрізнятиметься максимальною ефективністю. Також візьмемо на себе роботу щодо її регулярного обслуговування. До нас можна звертатися і за окремими послугами, зокрема упорядкуванням проекту системи поливу. Вона буде актуальною для тих, хто планує подальші роботи виконати самостійно або довірити іншим виконавцям. Потрібна надійна та справно працююча система – тоді вам до нас!

Проблеми з якими можете зіткнутися

photo
  • Ветряная местность

  • Сложные места посева: откосы, холмы, овраги

  • Вероятность «смыва» семян осадками

Зворотний дзвінок
Форма для заповнення